Opis produktu

Mata morscy przyjaciele (Baby Einstein Sea Friends Aktyvity Gym) stwarza małemu dziecku aż 12 możliwości do odkrywania oceanicznego świata. Dzięki 3 sposobom zabawy mata oferuje wygodną i angażującą przestrzeń, która zmienia się wraz z potrzebami malucha. Realizując potrzeby dziecka w zależności od etapu rozwojowego zmieniaj pozycje na macie:
1. leż i baw się,
2. czas dla brzuszka,
3. usiądź i odkrywaj.
W komplecie znajduje się 7 multi-sensorycznych zabawek angażujących maluszka do wielozmysłowego poznawania i eksploracji nowych możliwości. Odkrywanie świata o morskiej tematyce ułatwiają grafiki na macie, ale przede wszystkim odpinane zawieszki, które można wykorzystywać w zabawie na macie, jak i na spacerze, czy w podróży. Szeleszcząca książeczka, grzechotka w kształcie koła ratunkowego, strukturalny gryzak-ameba, kolorowe koraliki do przesuwania, mięciutkie i wykonane z różnych materiałów: rybka i muszelka, a także grająco-świecący żółwik zapewniają atrakcyjne i efektowne funkcje. Żółwik Baby Einstein to duża, interaktywna maskotka, która oferuje 20 minut ciągłej muzyki i światełek. Wygodna poduszka w kształcie konika morskiego stanowi idealne wsparcie podczas zabawy na brzuszku. Może zostać wykorzystana jako przytulanka, klasyczna poduszka lub wałek zabezpieczający podczas pierwszych prób siadania.
Mata wykonana jest z miękkiego materiału wysokiej jakości - można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni, zgodne z instrukcją. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymagane 3 baterie 1.5V AAA (nie załączono)
Wymiary: ok. 81,5x81,5x43cm.
Wymiary opakowania: ok.63x55x7,5cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11744
Zabawki - Numer handlowy: 66481

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator