Opis produktu

Zaaranżuj idealną zabawę dla dziecka na Aktywnej macie muzyczny świat Baby Einstein (4in1 Kicking' Tunes Music and Language Discovery Gym). W przypadku tej maty muzyczny geniusz twojego dziecka dosłownie rozciągnie się od głowy do palców stóp! Dzięki technologii Magic Touch maluch może grać na fortepianie jednym naciśnięciem palca lub kopnięciem stopy. Dołączona poduszka z przydaje się, gdy dziecko leży na brzuszku, bo sprawia żeby ten czas był wygodniejszy i przyjemniejszy podczas poznawania świata w tej pozycji, a także bezpiecznie podpiera plecki podczas siedzenia, kiedy jest to potrzebne. Dziecko wykorzystując wszystkie zmysły odkryje 7 ciekawych zabawek i ponad 70 melodii, dźwięków i fraz w 3 językach (angielskim, hiszpańskim i francuskim). Pianinko ma 3 tryby pracy, których uruchomienie jest sygnalizowane muzycznym interludium i barwnymi światełkami na gąsiennicy:
1. tryb muzyczny - ponad 25 minut ciągłej muzyki klasycznej z mrugającymi w rytm melodii światełkami,
2. tryb piano - każde przyciśnięcie kolorowego przycisku powoduje uzyskanie dźwięku gamy i zapalenie się odpowiedniego koloru kółeczka na gąsiennicy,
3. tryb odkrywczy - każde przyciśnięcie kolorowego przycisku sprawi, że maluch usłyszy informację w 3 językach o kolorze, zwierzątku, cyfrze, a także zabawne dźwięki chcrakterystyczne dla przedstawionej postaci.
Głośność można regulować poprzez ustawienie pozycji przełącznika na ciszej, głośniej lub wyłączenie.
Wielokierunkowy rozwój dziecka zapewniają: szeleszczący medalion z żabką, materiałowa książeczka, trójkątna grzechotka z koralikami, elastyczny gryzak w kształcie nutki, plastikowe fiszki do odkrywania postaci, kształtów i kolorów oraz bezpieczne lusterko do odkrywania siebie. Ta multisensoryczna mata zmienia się wraz z rozwojem dziecka. Zachęca maleństwo do kreatywności muzycznej w każdej pozycji: leżąc na plecach lub brzuchu, siedząc i stojąc. Dzięki temu, że pianino można odmontować od maty i bawić się nim oddzielnie w każdym miejscu na leżąco lub w formie stolika, a także zabrać go ze sobą w podróż. Baby Einstein z pewnością zainspiruje ciekawość Twojego dziecka i wpłynie pozytywnie na rozwój wszystkich zmysłów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymagane 3 baterie 1.5V AA/LR6 (załączono baterie testowe)
Wymiary: ok. 86x68,5x45,5cm.
Wymiary opakowania: ok.59x47,5x10cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11749
Zabawki - Numer handlowy: 66468

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator