Opis produktu

Puzzle z serii detektyw Leśna przygoda sprawią, że dziecko poczuje się prawdziwym śledczym! Wystarczy użyć lupy i znaleźć wszystkie zwierzątka, mieszkające na drzewie. Aby to zrobić, musisz wcześniej ułożyć puzzlowy obrazek składający się z 54 elementów, a następnie zacząć poszukiwania! Kolorowe obrazki na ramce puzzli to przedmioty, które trzeba odszukać. Cyfra obok przedmiotu oznacza ilość, którą należy znaleźć. Kształty - to przedmioty, które trzeba najpierw odgadnąć, a potem znaleźć. Szukaj i licz! Gra rozwija spostrzegawczość, cierpliwość, wyobraźnię, myślenie logiczne i pamięć. Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości i zapakowane w kartonik z rączką.
W zestawie znajdują się:
- lupa, 
- puzzle, 
- książeczka z zadaniami, 
- plakat, 
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar puzzli: 47x32cm
Wielkość opakowania: ok. 22x26x6cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1080-04

Zabawki - Numer handlowy: 90051/04

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator