Opis produktu

Exost Jump Mega Pack - Suv 1 to zestaw 2 szybkich samochodów kaskaderskich z napędem ciernym, który nie wymaga baterii. Design obu karoserii wyróżnia oryginalne wzornictwo. Wystarczy, że energicznie popchniesz samochodzik po podłodze do przodu, a naładujesz moc tego niewielkiego autka. Wyścigówka wystartuje z wielką szybkością i może wykonać różne sztuczki kaskaderskie. Nie niszcz opakowania! Jest ono wielokrotnego użytku i po wyjęciu samochodu stanie się rampą do skakania. W komplecie znajdują się dodatkowe akcesoria: regulowana rampa 3w1, która pozwala samochodowi kaskaderskiemu wykonywać Flip, Bolt & Jump! - szybko, w górę i z obrotem!, 2 beczki, 2 bandy oraz 4 opony. Zacznij budować swój park kaskaderski i przygotuj się na „Crash Them All”! Modele mają karoserię w stylu miejskim i ekskluzywne, gumowe opony Exost. Są wytrzymałe i trwałe. Zabawa tym zestawem i wykonywanie trików daje małym i dużym wiele pozytywnych emocji.

Cechy produktu:
- 2 szybkie samochody kaskaderskie napędzane poprzez energiczne poprowadzenie auta po podłodze,
- nie wymaga baterii,
- regulowana rampa 3w1 do wykonywania sztuczek Flip, Bolt & Jump!,
- dodatkowe akcesoria Exost: 2 beczki, 2 bariery drogowe i 4 gumowe opony,
- oryginalne karoserie w stylu miejskim,
- ekskluzywne koła Exost,
- opakowanie wielokrotnego użytku, bądź eko używaj go jako wyskoczni dla autek,
- skompletuj różne wzory i akcesoria, aby zbudować swój park kaskaderski.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Firma Silverlit jest liderem w produkcji samochodów RC oraz modeli latających. 30 letnie doświadczenie firmy Silverlit przekłada się na bardzo wysoką jakość oraz niezawodność produktów które produkuje.
Gotowe do użytku i bardzo proste w obsłudze modele firmy Silverlit wykonane są z bardzo wytrzymałych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu możemy się nimi bawić przez maksymalnie długi okres czasu.

Nie wymaga baterii.
Długość autka: ok.8cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Numer katalogowy: S20627
Zabawki - Numer handlowy: 84072/02

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator