Opis produktu

Mysie chowanki to piiiiskliwa gra w szukanie myszek! W grze może uczestniczyć od 2 do 4 graczy już od 3 lat. Każdy z uczestników otrzymuje myszkę w innym kolorze, a następnie losuje spośród serowych kart tę, na której schowała się myszka w jego kolorze. Podnoszenie karty odbywa się za pomocą przyssawki na pyszczku myszki. Bądźcie czujni, wśród kart ukrył się podstępny kot, a ten kto na niego trafi, będzie musiał oddać jedną ze swoich serowych kart. Gdy któryś z graczy wylosuje kartę z kocimi puzzlami, odkłada ją na bok obrazkiem do góry. Następny gracz, który wylosuje puzzel, dokłada go do układanki, a gra kończy się z chwilą ułożenia całego obrazka. Gracze liczą wszystkie myszki widoczne na kartach, które udało im się zebrać, ten kto złapał ich najwięcej, wygrywa. Poza myszkami i puzzlami, serowe karty kryją jeszcze tęczową myszkę oraz śpiącego kotka. Chcecie wiedzieć, co oznaczają? Zagrajcie w Mysie Chowanki i przekonajcie się sami. Gra rozwija wyobraźnię, wymaga skupienia, uczy koncentracji i logicznego myślenia oraz ćwiczy pamięć. Sprzyja nawiązywaniu dobrych relacji towarzyskich oraz zwiększa samodzielność, a spostrzegawczość pomoże w wygranej.

Cechy zabawki:
- każdy z graczy otrzymuje jedną piszczącą myszkę, zabawa polega na podnoszeniu za pomocą piszczącej myszki kart, pod którymi kryją się kolorowe myszki i zebraniu największej ilości kart przedstawiających myszkę w kolorze odpowiadającym ich piszczącym myszkom,
- gra dla 2-4 graczy od 3 roku życia,
- w zestawie znajdują się: 32 serowe karty, 4 piszczące myszy,
- gra bez potrzeby używania baterii,
- wspiera budowanie relacji towarzyskich,
- wymaga spostrzegawczości i koncentracji,
- rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x5,5cm
Numer katalogowy: DD40335
Zabawki - Numer handlowy: 50160

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator