Opis produktu

Sprawdź swoją pamięć i koncentrację, biorąc udział w ekscytującym połowie kolorowych rybek. Gra rodzinna 5 rybek sprawdzi się znakomicie w czasie deszczowej pogody. Angażująca zabawa zachęci do uczestnictwa zarówno dzieci, jak i dorosłych. Celem gry jest uzbieranie jak największej liczby kart. Wylosuj kartę z podobizną rybki, wybierz spośród pięciu teleskopowych rybek tę, której kolor ogonka będzie zgadzał się z kolorem rybki na wylosowanej karcie oraz złów ją na wędkę. Jeśli gracz wylosuje rybę w odpowiednim kolorze, może zatrzymać kartę, zmierzając tym samym do wygranej. Wytęż swoją pamięć i przekonaj się, czy Twój połów będzie udany! Na koniec gry wszyscy zliczają punkty, wygrywa ten spośród Was, kto zgromadził ich najwięcej. Żeby nie było tak łatwo, w stawie poza rybkami pływa też żaba maruda. Kto ją wylosuje, traci kolejkę, a do tego musi oddać jedną ze swych rybek. Gra ćwiczy spostrzegawczość, pamięć oraz koordynację ruchową. Produkt zapakowany jest w kolorowe pudełko - idealne na prezent, dobry zarówno dla chłopców i dla dziewczynek. Elementy wykonane są z lekkiego i trwałego tworzywa, które można wielokrotnie wykorzystywać do zabawy. 

Cechy produktu:
- atrakcyjne rybki z teleskopowymi ogonkami (5 sztuk), gdy zabawka leży na stole ogon chowa się, dzięki czemu nie widać jaki ma kolor,
- 1 wędka,
- 36 kart z kolorowymi ilustracjami,
- proste zasady i wspaniała zabawa ćwicząca pamięć,
- zabawa ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i zwiększa sprawnosć manualną,
- rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie,
- ma wpływ na zwiększenie samodzielności oraz towarzyskość,
- gra dla 2 do 4 graczy powyżej 3 lat,
- czas rozgrywki to ok 15 minut.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x5,5cm
Numer katalogowy: DD40144
Zabawki - Numer handlowy: 50159

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator