Opis produktu

Produkt pełnowartościowy, uszkodzone opakowanie.

Polarna koszykówka to zabawka, którą z łatwością przymocujecie do wanny, prysznica lub kafelków dzięki 2 przyssawkom. Czas zatem rozpocząć zabawę rozwijającą koordynację ruchów ręka-oko poprzez celowanie do kosza! Pokaż dziecku, jak dobrze wycelować jedną z 3 miękkich piłeczek (czerwona, niebieska i żółta) i rozegrajcie wspólny mecz. Pingwinek trzyma w łapkach obrotową kulę, jeśli poleje się na nią strumień wody będzie się kręcić i pryskać wodą tworząc wodospad.
Siatka kosza to również idealny pojemnik na zabawki do zabawy w wodzie pozwalający nie tylko na szybciutkie posprzątanie, ale również utrzymanie porządku w łazience. Po skończonej zabawie wkładamy zabawki do siateczki i tak przechowujemy, aby wyschły.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 30x18x7cm
Wysokość pingwina: ok.18cm
Numer katalogowy: DD43350


Zabawki - Numer handlowy: 88171/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator