Opis produktu

Dźwiękopis 5w1 to wspaniała tablica do pisania, rysowania i kreatywnych zabaw dla dzieci, którą teraz połączono z nauką o dźwiękach, kolorach i emocjach. Dziecko będzie mogło rysować na tablicy i tworzyć swoje pierwsze obrazki w formacie A4 jednocześnie poznając emocje, dźwięki i kolory. Głosu zabawce użyczyła Kasia Cichopek. Maluch samodzielnie zdecyduje jak wykorzysta swoją tablicę, może uruchomić jeden z 4 trybów pracy dźwiękopisu:
- rysujmy i bawmy się dźwiękami,
- bawmy się kolorami,
- odkryjmy emocje,
- odkryjmy muzykę.
Tryb wybieramy naciskając na guziczek umieszczony w prawym dolnym rogu zabawki. Jeśli podczas malowania dziecko dotknie markerem któregoś z guziczków, usłyszy dźwięk, odgłos instrumentu muzycznego, nazwę koloru lub zdanie opisujące odpowiadającą temu kolorowi emocję, zgodnie z wybranym trybem zabawy. Funkcja wyłącznika pozwoli dziecku korzystać z zabawki w dowolnym miejscu, nie zakłócając przy tym spokoju otoczenia. Kiedy mały Artysta skończy rysunek, możesz ustawić Dźwiękopis w pozycji sztalugi, rozkładając podpórkę umieszczoną z tyłu tablicy, aby wyeksponować jego pracę. 
 
Funkcje produktu:
- zabawka mówi po polsku; a głosu użyczyła Katarzyna Cichopek.
- możliwość wyłączenia dźwięku, aby móc korzystać z zabawki w każdej sytuacji,
- zabawa ma wpływ na rozwój wyobraźni,
- wspiera kształtowanie zdolności motorycznych i kreatywności,
- pozwala na odkrywanie świata.
 
W zestawie znajdują się:
- duża tablica, która pomieści kartki w rozmiarze A4,
- 3 kartki papieru,
- 3 markery wielokrotnego ładowania idealne dla małych rączek,
- 3 wkłady z nietoksycznym i zmywalnym, kolorowym tuszem.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 50x38x8cm
Numer katalogowy: DD67312
Zabawki - Numer handlowy: 88179

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator