Opis produktu

Szelki bezpieczeństwa Betsy to nowoczesna, innowacyjna wersja szelek do chodzenia dla dziecka marki Trunki. To wygoda i bezpieczeństwo!
Szelki bezpieczeństwa zakłada się od przodu, a następnie zapina z tyłu jednym szybkim ruchem. Dzięki unikalnemu zapięciu rodzice mogą z łatwością regulować paski na ramionach i wokół klatki piersiowej dziecka, jednocześnie zapewniając mu komfort noszenia i swobodę, bez strachu przed niebezpiecznym upadkiem. Szelki świetnie sprawdzą się zarówno podczas nauki stawiania pierwszych kroków, jak i przy dalszych wyprawach. Rodzice, dziadkowie bądź opiekunowie nie muszą już chodzić w ciągłym pochyleniu pilnując bezpieczeństwa malucha. W ten sposób również ograniczają zmęczenie oraz możliwość wystąpienia u siebie ewentualnych bóli kręgosłupa. Dzięki szelkom rodzice mają kontrolę nad swoimi dziećmi w wielu niebezpiecznych miejscach, czy to na wycieczkach, czy przy ruchliwej ulicy.

Funkcje produktu:
wygodne i bezpieczne dopasowanie - produkt wykonany z przepuszczającego powietrze materiału umożliwia dziecku swobodne poruszanie się,
posiada odblaskowy element - dodatkowa funkcjonalność po to, aby dziecko było dobrze widoczne w ciemności,
bezpieczna nauka chodzenia - stawianie pierwszych kroków i ćwiczenie chodzenia z kontrolowaną swobodą dziecka,
łatwa regulacja szelek - to oszczędność czasu oraz idealne dopasowanie,
unikalne zapięcie zabezpieczające - pozwala na szybkie odpięcie dziecka oraz solidna klamra paska, na którą zaczepia się szelki.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Rekomendowany wiek: 6-48 miesięcy.
Min -max obwód klatki piersiowej: 38-70cm
Kolor: różowa fuksja
Nr katalogowy: TRUA-0151

Zabawki - Numer handlowy: 27101/1


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator